2 Edycja 2022

Piątek, 24 czerwca 2022


16.00-16.30 Otwarcie festiwalu

16.30-17.30 „Powrót rysia do północno-zachodniej Polski” – Malwina Kujawa-Strejk, Dzika Zagroda

17.30-18.30 “W cieniu Everestu- Wanda Rutkiewicz” – Anna T. Pietraszek

18.30-19.30 “Trekking w Pakistanie” – Izabela Rutkowska

20.00-22.00 “Uchwycić nieuchwytne” – Mateusz Piesiak

22.00-23.00 “Ostatnia góra” – film dokumentalny


Sobota, 25 czerwca 2022


08.00-09.00 Bieg na jezioro Harcerskie

10.00-12.00 Spacer ornitologiczny z Mateuszem Piesiakiem

10.00-12.00 "Supermoce prosto z lasu - leśne warsztaty dla dzieci" – Jacek Gawroński

11.00-12.00 “Rodzinna wycieczka po regionie” – Piotr Wojtanek

12.00-13.00 “Rejs przez Pacyfik” – Wojtek Mura

13.00-13.30 “Reportaż po słowacku” – Filip Ostrowski

14.00-15.00 “Bah Bah! Iran dla dociekliwych - Połowa świata” Bajki dla dzieci – Albert Kwiatkowski

14.00-15.00 “Packrafting w ciepłych krajach” – Dominik Szmajda

15.00-15.30 “Islam jak plastelina” – Patrycja Sasnal

16.00-17.00 "5 lat podróży-kilka historii i refleksji" – Paweł Kilen

17.00-17.30 “Tajemnica Beżowego Pojemnika” – Marcin Walczak

18.00-19.00 “Afganistan” – Jagoda Grondecka

19.00-19.30 “Księga Dźwięków” – Michał Żakowski

20.00-21.00 Spotkanie autorskie z Wojciechem Jagielskim

21.00-22.00 „Klub Wysokogórski w Katowicach w Złotej Erze Himalaizmu Polskiego” Janusz Majer

22.00-23.00 “W delcie bluesa - PUHOVSKY nad Missisipi” - Koncert/Pokaz/Opowieści

24.00 DJ Weź to Zgaś – muzyczna podróż po świecie


Niedziela, 26 czerwca 2022


8.00 Bieg na jezioro Orle

10.00-12.00 Warsztaty Shinrin Yoku - Kąpiele leśne z Jackiem Gawrońskim

10.00-12.00 Wycieczka do Dzikiej Zagrody żubra w Jabłonowie

12.00-13.00 “Kazań i Tatarstan” – Aleksandra Turowska

12.00-13.00 “Bah Bah! Iran dla dociekliwych – Zaczarowane drzewo” - Bajki dla dzieci - Albert Kwiatkowski

13.00-13.30 “Co dalej z Ukrainą?” – Agnieszka Lichnerowicz

14.00-16.00 Ogród reporterów - “Na dachu świata” – Michał Żakowski

16.00-17.00 Warsztaty dla dzieci - wycinanki ukraińskie – Daria Starukh

16.00-17.00 “Dzikie pływanie- Wpław przez świat” – Leszek Naziemiec

17.00-18.00 “Do Indii za 135 dolarów” – Michał Feherpataky

18.00-19.00 “Siedem Sióstr Indii - droga w nieznane” – Łukasz Skorek

19.00-20.00 Spotkanie autorskie z Dariuszem Rosiakiem

           20.00 Koncert finałowy – Gordiy Starukh